הקבוצה שלנו

מה מייחד את הקבוצה שלנו, The MLM Prosperity Team, ביחס לכל קבוצה אחרת המנסה לבנות אירגון בשיווק רישתי? לדעתי קיימים שלושה הבדלים עיקריים:

פלטפורמת הגיוס

לקבוצה שלנו יש את המטריצה המאולצת המתרחבת המשמשת אותה לגיוס חברים והצבתם בהזדמנות העיסקית ובכך הקבוצה שומרת על עצמאותה ולא נסמכת על המבנה האירגוני שנכפה עליה על ידי ההזדמנות העיסקית. היתרון הגדול שנובע מכך הוא היכולת של הקבוצה לשלוט ישירות על האופן בו האירגון נבנה ולעשות שימוש מושכל ביכולת ההתרחבות של המטריצה של הקבוצה כדי לבנות אירגון חזק ויציב. המטריצה של הקבוצה היא זו שקובעת את האופן בו יבנה האירגון בהזדמנות העיסקית כי הלינקים להצטרפות מחולקים לחברים בהתאם למיקום שלהם במטריצה.

הרוחב ההתחלתי הקטן של המטריצה מבטיח בניה מהירה של האירגון עם קבלת רווחים מהירה יותר וההתרחבות שלה מאפשרת ניצול מקסימלי של תוכנית התיגמול של ההזדמנות העיסקית להגדלת הרווחים לאורך זמן.

world-map-background-861 X 603

מאמץ קבוצתי

היות והחברים בקבוצה מקבלים לינקים להצטרפות להזדמנות העיסקית לפי המיקום שלהם במטריצה של הקבוצה, אנחנו מפרידים בין המגייס לבין המצרף. כולנו, ככקבוצה, עושים מאמצים לגייס אנשים לקבוצה שלנו וברגע שהם הצטרפו לקבוצה, כולם מקבלים את חלקם במצורפים אישיים, בשל הצבתם במקום הפנוי הבא במטריצה. המצרף שלהם יהיה האפליין שלהם במטריצה של הקבוצה ולא בהכרח מי שגייס אותם לקבוצה.

זה נכון שמגייסים מוכשרים (“תותחים” כפי שהם מכונים לפעמים) יוותרו על מצורפים אישיים אולם בכך הם יתמכו באירגון שלהם וימנעו שחיקה. תחשבו על זה… כמה באמת תפסידו מהוויתור על כמה מצורפים אישיים יחסית לכמה תרוויחו מכך שיהיה לכם אירגון חזק יותר. כולנו יודעים ששיווק רישתי מושתת על שיכפול ותרבות אירגונית אז בכך שיש לכם אירגון גדול יותר וחזק יותר הרווח שלכם לאורך זמן יגדל בהרבה לאומת מה שלא תקבלו מהוויתור על המצורפים האישיים.

רוח הקבוצה

היות והקבוצה שלנו מושתת על ערכים של שיתוף פעולה ועזרה הדדית, האתר של הקבוצה נבנה במטרה לתמוך בזה. מעבר להיותו פלטפורמה לגיוס חברים חדשים הוא מלא באינפורמציה וכלים העוזרים לחברים בקבוצה לגייס יותר אנשים ולבנות אירגון גדול יותר וריווחי יותר.

האתר גם כולל כלים התומכים בקהילה שהקבוצה יוצרת: יש לנו פורומים, אפשרות ליצור חברויות, מערכת דיוור פנימית, ריכוז חדשות ופעילויות של הקבוצה (News Feed), קבוצות ועוד. אנחנו מעודדים את החברים ליצור קשרים, לשתף ולהביא לקבוצה רעיונות חדשים לטובת הקבוצה כולה.

הצטרפו אלינו כעת

No comments yet.

Leave a Reply